A zaczęło się od przypadkowej kawy...

VADE-MECUM.EDU.pl

O nas

Poznałyśmy się podczas studiów na Uniwersytecie Jagiellońskim. Uczyłyśmy od zawsze, najpierw dzieci cudze, z czasem własne, młodzież, studentów. Gdy pewnego dnia zupełnie przypadkiem spotkałyśmy się w krakowskiej kawiarni, nawet nie przypuszczałyśmy, że nasze rozmowy o edukacji to początek niesamowitej, zawodowej przygody.

To był 2012r.

Zaczęłyśmy uczyć biologii i chemii maturzystów, gimnazjalistów, według własnych pomysłów, własnego rozkładu tematów. I okazało się to sukcesem, a uczniowie zaczęli nas polecać znajomym i tak jest do dziś. Dziękujemy Wam!

Z czasem rozszerzyłyśmy ofertę o inne zajęcia a do naszego zespołu dołączyły kolejne osoby, którym możecie zaufać na edukacyjnej drodze.

Od 2012r. tworzymy miejsce przyjazne dla Was, pomagające w realizacji celów edukacyjnych a nasze zajęcia dopasowujemy do aktualnych wymogów i zmian w oświacie.

Zapraszamy, Anna i Marcelina

rzetelność

jakość

maksymalne nastawienie na  potrzeby ucznia